Catering pre firmy

Užite si váš firemný event a organizáciu nechajte na nás

Radi pre vás zabezpečíme

Raňajky

Coffee break

Obedy / Večere

Teambulding

Firemný večierok

Čo ponúkame ?

Cateringové služby

Pri office cateringu je dôležité ponúknuť širokú škálu jedál a služieb, ktoré uspokoja rôzne chuťové preferencie a potreby zamestnancov.

Váš office catering pripravíme Vám na mieru.

PRÍNOSY:

  • Zvýšená produktivita
  • Posilnenie tímového ducha
  • Zdravší životný štýl
  • Podpora kreativity a sebarealizácie 

Personál a koordinátor akcie

Skúsený tím, ktorý sa postará o plynulý priebeh vašej akcie od začiatku až do konca. Či už ide o malý coffee break alebo veľký firemný event.

Inventár

Mobiliár

Nenechajte nič na náhodu

každá akcia je výnimočná, čo potrebujete spolu dohodneme

NIEČO O NÁS

Sme Cateringová agentúra s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Sme pripravení rýchlo reagovať na všetky vaše požiadavky. Zabezpečujeme bezproblémový priebeh akcie od plánovania až po realizáciu. Zaručujeme vysokú úroveň naších produktov a služieb.

Ku každému dopytu pristupujeme individuálne a našou prioritou je prekonať vaše predstavy.

Napíšte nám Vašu predstavu a my vám radi pripravíme orientačnú ponuku

Catering pre firmy

Pravidelné raňajky, brunche alebo večere? Alebo jednorazové firemné akcie v rámci dôležitých obchodných partnerov a temabuildingy? Radi zabezpečením všetko podľa vašej požiadavky.
Firemné akcie, sa bez občerstvenia jednoducho neozaobídu. Napíšte nám o akú udalosť sa jedná a my pripravíme menu podľa potreby. Niečo malé na rýchle snacky, alebo jedlá ktoré budú rešpektovať obsah a charakter udalosti. Môžeme začať pomaly a v malom, neskôr ako bude udalosť naberať správnu atmosféru pridáme aj my a všetkých účastníkov udržíme v dobrej nálade. 

Happy Day Catering

Organizujete sériu prednášok popretkávanú prestávkami a tým správnym business networkingom? Zabezpečíme dodávku a servírovanie jedál tak, aby vyhovovali naozaj každému. 
Od firemných raňajok pre menšie tímy, cez prezentácie a prednášky až po celofiremné oslavy a koncoročné párty.

Nebojte sa, myslíme na detaily. štrúdľa bude na výber jablková aj tvarhovorá. Makový úsmev vám predsa ešte žiaden obchod ani dohodu neuzavrel.

Napíšte nám
vaše požiadavky.